V českobudějovickém depu byl dne 21.2.1993 vyfocena lokomotiva 750.328-7. Ta ještě jako T478.3328 byla v 80. letech poznamenána nehodou, po které obdržela náhradní čelník a to netradičně jen "dvouoký". Neměl by kdokoliv více informací k tomu kvůli jaké nehodě to bylo a z které lokomotivy mohl pocházet náhradní čelník?

Já mám odněkud info, že měla čelník z 074. Jakou měla nehodu ale nevím. Druhý čelník z 074 byl na 753.153 a na něm to bylo i vyraženo.